Kore Dizileri İzle

(IMDb: 10)
Tracer Kore Dizisi konusu: Koreli vergi memurundan intikam alan cesur, sınırsız, çılgın bir adamın hikayesi… Hwang Dong Joo (Im si Wan), ulusal vergi servisi vergi dairesi'nin 5. başkanıdır. o senin başkanın. Vergi dairesinde saklı olan parayı bulmak için çok çalışıyor. Ekibi arasında parlak bir kişiliğe sahip Seo Hey Young (Go Ah Sung) ve patronu Oh Young (Park Yong Woo) yer alıyor. Bu arada, Taejo'da Dec (Son Hyun Joo) bölgesel bir finans bürosunun direktörüdür. Çok yüksek talepleri olan bir adam. Tracer Kore Dizisi ni izleyim üye olmadan yorum yapabilirsiniz. iyi seyirler
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yim Si-wan, Son Hyun-joo, Ko Asung, Park Yong-woo, Park Ji-Il
Tür : Dram, Gizem, Asya Dizileri İzle, Kore Dizileri
(IMDb: 10)
One Good Day
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Ian Veneracion, Joel Torre, Andrea Torres, Aljur Abrenica, Pepe Herrera
Tür : Aksiyon, Macera, Asya Dizileri İzle, Kore Dizileri İzle
(IMDb: 10)
Zindan Adası 2022 Filimi Dizifil.com Adresinde Türkçe Alt Yazılı 1080 HD Kalite Sorunsuz İzleyebilirsiniz..!
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür : Kore Filmi İzle
EVE
(IMDb: 10)
Eve Dizi Konusu : Eve dizisini sitemiz diziFil.com farkıyla Donmadan Hd kalitesinde türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Seo Yea-ji, Park Byung-eun, Lee Sang-yeob, Yoo Sun, Lee Ha-yul
Tür : Dram, Kore Dizisi, Asya Dizileri
(IMDb: 10)
First Love Again Dizi Konusu : Ünlü internet yazarı Yeon Seok’un bir sırrı vardır. İlk aşkına kavuşmak için 300 yıldır yaşamaktadır. İlk aşkı Ha Yeon ise birdenbire 25 yaşında genç bir adam olarak karşısına çıkar. Yeon Seok, yeniden reenkarne olan bir adama aşık olacağını hiç düşünmediği için başlangıçta Ha Yeon’u kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Ancak Ha Yeon, Yeon Seok’un editörü olarak Sin Bi yayıncılıkta çalışmaya başlayacaktır. Yeon Seok’un Ha Yeon’dan kaçmak için şansı olmadığından yavaşça ona çekilmeye başlayacaktır. First Love Again LGBT dizisidir. LGBT kore dizisi sitemiz diziFil.com da izleyebilirsiniz. First Love Again türkçe altyazılı izle
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Dram, LGBT, Romantizm, Yaoi, Kore Dizileri İzle
La Casa de Papel: Kore Konusu : bir grup hırsız güçlerini birleştirip şehirden kaçtılar ve Güney Kore'de polis rehineleri serbest bırakmak ve gizlice tifüs ve liderlerini durdurmak için önlemler aldı. duygularını takip et La Casa de Papel: Kore: Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yoo Ji-tae,Kim Yunjin,Park Hae-soo
Tür : Asya Dizileri İzle, Kore Dizileri İzle
(IMDb: 10)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Atthaphan Phunsawat, Off Jumpol Adulkittiporn, First Kanaphan Puitrakul, Mond Tanutchai Wijitvongtong, Fluke Gawin Caskey
Tür : Aksiyon, Macera, Suç, Asya Dizileri İzle, Kore Dizileri İzle
The Witch: Part 2. The Other One Konusu: Ayrıca bakınız: göster 1.il " Alien " filmi filmin devamı niteliğindedir ve gizli bir laboratuvardan kaçan genç bir kadının (bir bal) hikayesini anlatır. Kaçarken, evini çetelere karşı korumaya çalışan Çinli bir Adamla (Park Eun-soo) tanışır. Kız onu takip etmeye başladı ve bir noktada onu takip etmeye başladı.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Kore Filmi İzle
Forecasting Love and Weather Dizi Konusu : Han Ki Joon, gümüş dili olan yakışıklı ve hızlı zekalı bir karakterdir. Müthiş ikna gücünü kullanan Han Ki Joon, askerlik kariyerinin ilk günlerinde mücadele ettikten sonra sonunda sözcüsünün ofisi tarafından keşfedilir. Ancak tüm hayatını örnek bir öğrenci olarak geçirdiği için başarısızlıkla baş etmekte zorlanıyor. Chae Yoo Jin günlük hava durumu muhabiridir. Chae Yoo Jin, işine son dakika haberleri, heyecan verici haberler ve yerinde raporların yüce hayalleriyle girmesine rağmen, sonunda “hava ve yaşam tarzı ekibine” atandı. Başlangıçta görevden dolayı hayal kırıklığına uğrasa da, sonunda işine düşkün hale gelir. Forecasting Love and Weather sitemizde Hd kalitesinde Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Dram, Melodram, Romantizm, Kore Dizileri İzle
I Haven’t Done My Best Yet Dizi Konusu : I Haven’t Done My Best Yet Bir LGBT kore dizisidir. I Haven’t Done My Best Yet dizisini sitemizde Hd kalitesinde Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Aile, Komedi, Kore Dizileri İzle, Asya Dizileri İzle
Filtrele 886 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori