Yabancı Dizi İzle

Kadın Kral izle (2022) The Woman King, 18. ve 19. yüzyıllarda Afrika'nın en önemli ve güçlü bölgelerinden biri olan Dahomey Krallığı'nda yaşanan gerçek olaylardan esinlenen bir hikayeyi anlatıyor. Viola Davis'in, "Dahomey Amazonları" olarak bilinen ve tamamı kadınlardan oluşan bir savaşçı topluluğunun generali Namisca karakterine hayat verdiği film, Afrika topraklarını yaşam tarzlarını yok etmek ve nihayetinde onları kökünden sökmek isteyen beyaz işgalcilerden korumak için verdikleri mücadeleyi merkez alacak. Savaşçılar yılmayacaklar, ailelerini ve vatanlarını korumak için kendilerini en uç noktalara kadar zorlayacaklardır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Yabancı Dizi İzle
Jurassic World: Hâkimiyet izle (2022) 2015 yapımı Jurassic World'ün yönetmen koltuğunda oturan Colin Trevorrow'un seriye geri döndüğü Dominion, serinin ikinci filmi Jurassic World: Yıkılmış Krallık (Jurassic World: Fallen Kingdom)'ın sonunda tutuldukları yerden özgürlüğüne kavuşan dinozorların doğaya yayılması sonrası gelişen olayları konu edinecek.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Yabancı Dizi İzle
Red Notice Kırmızı Bülten Konusu: Red Notice, dünyanın en çok aranan sanat hırsızını kovalayan bir Interpol ajanının hikayesi. Interpol Kırmızı bültenleri dünyanın en çok aranan insanlarını yakalamak için yayınlanırken,federal hükümetin baş profili John Hartley harekete geçiyor. Red Notice Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Altyazılı İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Dwayne Johnson, Ryan Reynolds, Gal Gadot, Ritu Arya, Chris Diamantopoulos, Vincenzo Amato
Tür : Yabancı Dizi
(IMDb: 10)
Kıyamet sonrasında Avrupa, mikro devletler arasındaki savaşların pençesindedir. Bu ortamda, daha büyük bir tehdit kıtaya yaklaşırken üç kardeş hayatta kalma savaşı verir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Emilio Sakraya, Henriette Confurius, David Ali Rashed, Oliver Masucci, Melika Foroutan
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Yabancı Dizi
(IMDb: 10)
Mali yönden sıkıntılı bir süreçten geçen Nicolas Cage, ekonomik durumunu düzeltmek için hayranı olan Meksikalı bir milyarderin doğum günün para karşılığında katılmayı kabul eder. Ancak Cage’in doğum günü partisine gideceği milyarderin aynı zamanda uyuşturucu baronu olduğundan ve Meksika başkan adayının kızını kaçırdığından haberi yoktur. CIA’in kendisi ile iletişime geçmesinin ardından Cage, kaçırılan kızı kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Dram, Suç, Yabancı Dizi
(IMDb: 10)
Ready Player One Konusu: Film, insanların sanal gerçeklikten zevk alması gereken bir ortamda enerji krizinin yaşandığı karanlık bir gelecekte geçiyor. Wade, zamanını 70'li ve 80'li yılların Amerikan pop kültürüne dayanan bir hazine avı oyunu olan Oasis'in ütopik evreninde, gerçek dünyanın zorluğu ve sıkıntısıyla sonuçlanan sanal bir dünyada geçiriyor. Ancak, Oasis'in kurucusu milyoner hayatını kaybedince servetini ve servetini bıraktı Kumarbaz, siber uzayda alınan hazineleri avlayarak kazandı. Wade, dünyadaki diğer birçok oyuncu gibi, hazine avına katıldı. Ancak bu macera hoş olmaktan uzak olacak. Ne de olsa, şirketin parasındaki hissedarlar ve katılımcılar, diğer rakipleri oyundan çıkarmak ve herkesin önünde Hazineye girmek için mümkün olan her şeyi yapmayı planlıyorlar. ..Ready Player One Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Altyazılı İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn, Lena Waithe, T.J. Miller, Simon Pegg, Mark Rylance,
Tür : Yabancı Dizi, Aksiyon, Macera, Fantazi, Komedi, Bilim Kurgu
Thor 4 Aşk ve Gök Gürültüsü 2022 Dizifil.com Adresinde Filim Türkçe Alt Yazılı 1080 HD Kalite Sorunsuz İzleyebilirsiniz..!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Yabancı Dizi, Macera, Aksiyon, Savaş
(IMDb: 10)
Dracula Konusu: Jonathan Harker, Avrupa'nın doğusundaki diğer taraftaki küçük bir köy olan St. Adası'na seyahat eden genç bir avukattır. Harker, Londra'dan geçen ölümsüz vampir Drakula tarafından kaçırıldı. Drakula'da Mina Harker'ın özel bir yerdeyken bir kızla el sıkışmak istediğim ama bir kızla el sıkışmak istediğim bir yerde resminden bahsedilirdi. Dracula Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Altyazılı İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Jonathan Rhys Meyers, Jessica De Gouw, Katie McGrath, Victoria Smurfit, Oliver Jackson-Cohen
Tür : Dram, Yabancı Dizi
Spider-Man: No Way Home Konusu: Film, Mm.'nin sevimli örümcek adam arkadaşımızın gerçek kimliğini ortaya çıkarmasından sonra Peter ve çevresinin karşılaştığı günlük zorluklarla başlıyor. Sonra onu Dr. Strange'e gittiğini ve durumdan kurtulmak için yardım istediğini görüyoruz. Spider-Man: No Way Home Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Altyazılı İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jacob Batalon, Jamie Foxx, Benedict Cumberbatch, Jon Favreau
Tür : Aksiyon, Macera, Fantastik, Yabancı Dizi
(IMDb: 10)
The King's Man Konusu: Ama kral damattır: bütün insanlar böyle sevmeli, o, onları etkisiz hale getirmek için kötü güçlerin kışkırttığı dünyaya yönelik bir tehdittir. Suçlu, her zaman birlikte yaptıklarından daha kötü olabilir. Yani, onların görüşleri ve amaçları milyonlarca insandır.başladı savaş için hazırlamak.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : The King's, İngiltere
Tür : Yabancı Dizi, Savaş, Macera, Dram
Filtrele 886 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori